O nas

Instytut Grotowskiego we Wrocławiu jest miejską instytucją kultury realizującą przedsięwzięcia artystyczne i badawcze, które odpowiadają na wyzwania postawione przez praktykę twórczą Jerzego Grotowskiego oraz dokumentują i upowszechniają wiedzę o jego dokonaniach.

W historycznej siedzibie Teatru Laboratorium w Przejściu Żelaźniczym we wrocławskim Rynku mieszczą się: Sala Teatru Laboratorium, Czytelnia im. Ludwika Flaszena, Sekretariat oraz Archiwum Instytutu Grotowskiego. Studio Na Grobli działa od kwietnia 2010 roku przy ul. Na Grobli 30–32 w dawnej siedzibie Stowarzyszenia Wioślarskiego Wratislavia. Brzezinka, leśna baza Instytutu Grotowskiego, to wolnostojący budynek, znajdujący się nieopodal wsi Brzezinka koło Oleśnicy (40 km za Wrocławiem). Od kwietnia 2019 roku działa Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego, które mieści się przy ul. Księcia Witolda 62 we Wrocławiu, w dawnym budynku piekarni garnizonowej na Kępie Mieszczańskiej (obecnie Piekarnia Żywa Kultura).

PL_podstawowy-02

 

Siedziby Instytutu Grotowskiego Czytaj więcej
Lokalizacja Instytut im. Jerzego Grotowskiego - MAPA

Kontakt

Instytut im. Jerzego Grotowskiego
Rynek-Ratusz 27, 50-101 Wrocław
tel. 71 3445320
sekretariat@grotowski-institute.pl
Sekretariat Instytutu jest czynny w dni robocze w godz. 9.00-16.00 (12.30-13.00 przerwa)

Informacja o biletach
tel. 71 3445320

Archiwum
tel. 661 539 919

Kontakt dla mediów
promocja@grotowski-institute.pl
tel. 669 005 564

NIP 896 000 55 49
REGON 001413508
Rejestr Instytucji Kultury (RIK) 27/99

Miejsca

Sala Teatru Laboratorium, Archiwum, Czytelnia im. Ludwika Flaszena, Sekretariat Instytutu Grotowskiego
Przejście Żelaźnicze
Rynek-Ratusz 27, 50-101 Wrocław

Dojazd: pieszo, rowerem miejskim (stacje: Rynek, Wita Stwosza/Szewska, Szewska/Kazimierza Wielkiego) i prywatnym (stojaki: Przejście Żelaźnicze, Rynek), komunikacją miejską (przystanki: Świdnicka, Oławska, Rynek)

Zespół komunikacji, Dział organizacji, Księgowość i kadry
Rynek 25/12, 50-101 Wrocław (wejście od ul. Ofiar Oświęcimskich)

Studio Na Grobli Instytutu Grotowskiego
ul. Na Grobli 30-32, 50-421 Wrocław

Dojazd: pieszo, rowerem miejskim (stacja: Na Grobli (PWr – Geocentrum) i prywatnym (stojaki na dziedzińcu), komunikacją miejską (przystanki: pl. Wróblewskiego, Urząd Wojewódzki)

Brzezinka, leśna baza Instytutu Grotowskiego
Brzezinka koło Oleśnicy (40 km za Wrocławiem)

Transport zapewnia organizator.

Centrum Sztuk Performatywnych Instytutu Grotowskiego
ul. Księcia Witolda 62, 50-203 Wrocław (Piekarnia Żywa Kultura)
tel. 661 407 002

Dojazd: pieszo, rowerem miejskim (stacje: Jagiełły/Dmowskiego, Kurkowa/Dubois) i prywatnym, komunikacją miejską (przystanki: Kępa Mieszczańska, pl. Jana Pawła II)

Dane do przelewu

PKO BANK POLSKI
Adres banku: ul. Wita Stwosza 33/35
50-901 Wrocław

PLN
Numer konta: 05 1020 5226 0000 6902 0416 7540
IBAN: PL05 1020 5226 0000 6902 0416 7540
SWIFT: BPKOPLPW

EUR
IBAN: PL98 1020 5226 0000 6602 0416 7565
SWIFT: BPKOPLPW

Zespół

Dyrekcja

Sekretariat / Rezerwacja i sprzedaż biletów

O nas

Paulina Kempisty

Asystentka Dyrektora/ Kierowniczka sekretariatu p.kempisty@grotowski-institute.pl
O nas

Katarzyna Ilich

Sekretariat / Rezerwacja i sprzedaż biletów 71 34 45 320 k.ilich@grotowski-institute.pl

Komunikacja

O nas

Alisa Kisel

Media społecznościowe a.kisel@grotowski-institute.pl
O nas

Dominika Laszkiewicz

PR i marketing 669005564 d.laszkiewicz@grotowski-institute.pl

Graficzka

O nas

Barbara Kaczmarek

Graficzka b.kaczmarek@grotowski-institute.pl

Dział organizacji

O nas

Dominika Nestorowska

Kierowniczka 661 407 002 d.nestorowska@grotowski-institute.pl
O nas

Magdalena Mądra

Koordynatorka m.madra@grotowski-institute.pl
O nas

Jarosław Siejkowski

Koordynator j.siejkowski@grotowski-institute.pl
O nas

Jakub Tabisz

Koordynator j.tabisz@grotowski-institute.pl
O nas

Przemysław Błaszczak

Lider Studia Kokyu p.blaszczak@grotowski-institute.pl
O nas

Monika Wachowicz

Kuratorka programu „Szczeliny” m.wachowicz@grotowski-institute.pl
O nas

Ada Tabisz

Koordynatorka a.tabisz@grotowski-institute.pl

Dział wydawniczy

O nas

Monika Blige

Kierowniczka m.blige@grotowski-institute.pl
O nas

Wojciech Radoch

Księgarnia internetowa ksiegarnia@grotowski-institute.pl

„Didaskalia. Gazeta Teatralna”

Archiwum i informacja naukowa

O nas

Karolina Sołtys

Kierowniczka k.soltys@grotowski-institute.pl
O nas

Tobiasz Papuczys

Bibliotekarz t.papuczys@grotowski-institute.pl

Dział techniczny

O nas

Wojciech Szczerbo

O nas

Łukasz Dopierała

O nas

Michał Jacyk

Księgowość i kadry

O nas

Sylwia Czernicka-Kobani

Główna księgowa s.kobani@grotowski-institute.pl
O nas

Katarzyna Hołowiak

Księgowa k.holowiak@grotowski-institute.pl
O nas

Alina Podpora

Księgowa a.podpora@grotowski-institute.pl
O nas

Joanna Sosińska

Kadry j.sosinska@grotowski-institute.pl